Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

Програма лояльності

Програма лояльності Restaurant Group «Наживо» – це програма підвищення задоволення від ваших покупок. Здійснюючи замовлення через сайт ви накопичуєте бонуси, які зможете використати на наступні замовлення.

Як стати участником програми лояльності Restaurant Group «Наживо»?

icon 1
Зареєструйтесь на сайті
icon 2
Замовляйте свої улюблені страви на нашому сайті та отримуйте бонуси
icon 3
Накопичуйте бонуси та використовуйте їх на наступні замовлення

Умови доставки та бонусної програми

Необхідно пройти реестрацію на сайті najivo.com.ua та оформити замовлення доставки на нашому сайті. Датою початку участі у програмі лояльності, є дата нарахування балів за перше доставлене і оплачене замовлення.

По програмі лояльності ви отримуете 10% від вартості вашого замовлення на ваш бонусний рахунок.

1 бонус = 1 грн

Бонуси нараховуються на протязі 24 годин після оплаченого і виконанного замовлення.

Кількість накопичених балів відображається в вашому особистому кабінеті на сайті najivo.com.ua у вкладці “Бонуси”. Також кількість ваших накопичених бонусів ви зможете побачити при оформлені вашого нового замовлення.

Оформляючи замовлення онлайн: необхідно увійти в особистий кабінет і при оформленні замовлення ввести кількість бонусів, яку ви хочете використовувати.

1 бонус = 1 грн

Бонусами Ви можете сплатити до 50% суми замовлення.

Реєстрація на сайті відкриває доступ в особистий кабінет і дозволяє використовувати накопичені бонуси. В особистому кабінеті відображаються ваші контактні дані, баланс бонусів, статус виконання поточного замовлення, історія замовлень та ваші адреси доставки.

Для входу в особистий кабінет використовуйте ваш e-mail або створіть собі персональний нік-нейм для нашого сайту.

Кнопка входу знаходиться в правому верхньому куті сайту.

Ми дуже слідкуємо за якістю наших продуктів і для того щоб ви отримали ваші страви в найкращому вигляді, ми обмежили зону доставки. З зонами доставки ви можете ознайомитись на сторінці оплати та доставки.

Якщо ваша адреса не потрапила в нашу зону доставки, ви можете завітати до нашого ресторану та скористатися послугою самовивіз або гарно провести час в нашому закладі.

Бонуси не нараховуються:

– за частину чеку, сплачену бонусами.

Ні, бонусна программа розповюджується лише на доставку.

Доставка по Києву в рамках нашої зони доставки – 40 грн.

Час доставки замовлень до 60 хв. В окремих випадках при підвищеній завантаженості доріг та дня тижня, час доставки може збільшуватися до 90 хвилин.

Замовлення з сайту вважається прийнятим з моменту підтвердження замовлення операторатором служби доставки.

ПРАВИЛА ТА УМОВИ ДІЇ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ Restaurant Group «Наживо»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Програма лояльності є загальною Програмою лояльності для покупців Restaurant Group «Наживо», що спрямована на формування та підтримання обізнаності, просування, стимулювання продажів та просування на ринку товарів та послуг, що реалізуються Restaurant Group «Наживо»
1.2. Організатором Програми є Restaurant Group «Наживо» (надалі – Організатор). Програма діє по Києву.
1.3. Організатор програми має право залучати до організації, проведення, програми третіх осіб на свій розсуд.
1.4. Програма діє безстроково, однак Організатор Програми зберігає за собою право змінити або скасувати ці правила, включаючи структуру накопичення та порядок використання бонусів, та/або припинити дію Програми в цілому в будь-який час.
1.5. Інформація про правила Програми та внесення змін або припинення дії Програми оприлюднюється в інформаційних джерелах Програми лояльності в т.ч. на сайт najivo.com.ua. Повідомлення про зміни в Програмі, в тому числі зміни, що вносяться в Правила, вступають в дію з моменту оприлюднення таких змін на сайті najivo.com.ua. Учасники Програми самостійно здійснюють контроль за наявністю нової інформації щодо правил Програми та внесення змін або зупинення дії Програми.

2. ЗМІСТ ПРОГРАМИ

2.1. В рамках Програми реалізується накопичувальна система нарахованих бонусів та їх подальша реалізація на придбання страв, товарів на сайті najivo.com.ua та додаткових не грошових переваг учасникам Програми.
2.2. Під реалізацією бонусів на придбання страв, товарів в Restaurant Group «Наживо» мається на увазі зменшення ціни товару (або суми, що підлягає оплаті за товар) на суму накопичених бонусів та (не більше 50% вартості замовлення) в порядку, встановленому цими Правилами.
2.3. Під наданням додаткових не грошових переваг мається на увазі організація та проведення Організатором для учасників Програми рекламних, маркетингових акцій (заходів), адресне розповсюдження рекламної, довідкової та іншої інформації.
2.4. Учасник Програми має право на умовах цих Правил одночасно використовувати бонуси та додаткові негрошові переваги.
2.5. Участь в Програмі є безкоштовною та не передбачає сплати учасниками Програми будь-яких платежів, призначенням яких є оплата участі в Програмі.

3. ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ

3.1. Учасниками Програми лояльності Restaurant Group «Наживо» можуть бути тільки фізичні особи, що досягли 18- років.
3.2. Стати учасником Програми має право будь-яка фізична особа, що відповідає вимогам п.3.1. цих Правил.
3.3. Для участі в Програмі особі, що виявила таке бажання, необхідно зареєструватись на сайті najivo.com.ua.
3.4. При реєстрації на сайті, особа, що реєструється добровільно, дає Організатору повну згоду на обробку його персональних даних, зокрема: прізвища ім’я, по-батькові, місця проживання (поштова адреса), номера телефону, електронна пошта (за наявності), будь-яким способом, включаючи, але не обмежуючись, згоду на збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптацію, зміну, оновлення, використання, оприлюднення (в тому числі розповсюдження, реалізацію, передачу и т.п.), знеособлення, виокремлення, блокування та знищення їх персональних даних в базі персональних даних Програми Лояльності Restaurant Group «Наживо».
3.5. Обробка персональних даних здійснюється з метою формування та підтримання обізнаності про діяльність та проведення рекламних, маркетингових та інших заходів у мережі Restaurant Group «Наживо»; розповсюдження повідомлень, реклами про будь-які заходи, стравах, послугах, що проходять або надаються у Restaurant Group «Наживо» та/або партнерів Restaurant Group «Наживо» за вибором Власника бази персональних даних Програми Лояльності Restaurant Group «Наживо», проведення статистичних та/або оціночних досліджень про ефективність роботи Restaurant Group «Наживо».
3.6. Власником бази персональних даних Програми Лояльності є Restaurant Group «Наживо».
3.7. При обробці персональних даних Власник бази персональних даних Програми Лояльності Restaurant Group «Наживо» здійснює всі необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, відтворення, розповсюдження, а також від інших неправомірних діянь.
3.8. Використання покупцем бонусів, рекламних і інших спеціальних пропозицій, що надаються покупцям в Restaurant Group «Наживо» в рамках «Програми лояльності», передбачає ознайомлення і згода учасників Програми з цими Правилами.
3.9. Термін дії статусу учасника Програми не обмежений і поширюється на весь термін дії Програми.

4. ПОРЯДОК ЗДОБУТТЯ І ВИКОРИСТАННЯ БОНУСІВ (ЗНИЖОК) І ІНШИХ ПЕРЕВАГ ПРОГРАМИ

4.1. Учасник Програми отримує право на використання бонусів (знижок) і негрошових переваг з моменту реєстрації (активації) на сайті najivo.com.ua.
4.2. З метою нарахування/використання бонусів учасник Програми зобов’язаний зареєструватися та авторизуватися на сайті najivo.com.ua.
4.3. Розмір бонусів, що нараховується учасникові Програми, формується у встановленому цими Правилами порядку.
4.4. Отримання і використання негрошових переваг в рамках рекламних, маркетингових акцій (заходів), що проводяться Організатором для учасників Програми, встановлюється правилами проведення таких заходів, які публікуються Організатором, або іншими особами за його дорученням, в рекламі або інших інформаційних повідомленнях, у тому числі на сайті najivo.com.ua

5. ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ БОНУСІВ

5.1. Система надання учасникам Програми знижок на придбання страв, товарів в Restaurant Group «Наживо» реалізується шляхом списання накопичених бонусів  (Бонусна система) за здійснені таким учасником Програми покупки на сайті najivo.com.ua. Розмір знижки, яку має право отримати учасник Програми – 10%.
5.2. В рамках бонусної системи одиницю накопичення всіх покупок учасника Програми та основу для розрахунку розміру знижки складають бонуси.
5.3. Бонуси нараховуються на віртуальний рахунок покупця на загальну суму чека в Restaurant Group «Наживо»
5.4. Нарахування і активація бонусів відбувається напротязі 24 години після здійснення покупки, переводяться у статус АКТИВНІ та можуть бути використані учасником Програми для отримання знижки при здійсненні покупки на сайті najivo.com.ua.
5.5. Знижка надається з розрахунку 1 (одна) гривня знижки за 1 (один) бонус. При використанні бонусів, відповідна кількість бонусів списується з віртуального рахунку учасника Програми.
5.6. Максимальний розмір знижки на кожну одиницю товару, що надається за рахунок бонусів, не може перевищувати значення, що розраховується згідно формули: Максимальний розмір знижки = Ціна замовлення – 50%
5.7. Організатор має право розробляти і впроваджувати інші способи накопичення бонусів. Про терміни впровадження, тривалість і правила інших способів накопичення бонусів Організатор завчасно повідомляє в рекламних та інформаційних матеріалах, а також на сайті najivo.com.ua.
5.8 Бонуси не можуть бути використані для оплати замовлення (частково або повністю), в якому використано персональный купон на знижку.
5.9. Учасник Програми не може передавати накопичені бонуси іншій особі, у тому числі іншому учасникові Програми. Накопичені бонуси не підлягають грошовому відшкодуванню.
5.10. Учасник Програми може перевірити кількість бонусів, нарахованих на віртуальний рахунок, в своєму особистому кабінеті на сайті najivo.com.ua
5.11. Деякі товари/послуги можуть бути виключені з переліку статей для нарахування бонусів, що окремо обмовляється в інформаційних джерелах Програми.

6. ПРИПИНЕННЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ

6.1. Кожен учасник Програми може припинити участь в Програмі.

7. ЗЛОВЖИВАННЯ

7.1. Продаж, обмін, аукціон або будь-який інший вигляд комерційної операції з третіми особами, в яких предметом операції є накопичені на віртуальному рахунку бонуси, строго заборонені і кваліфікуються як «зловживання».
7.2. У будь-якому випадку зловживань, порушник буде виключений із складу учасників Програми. Нарахування і реалізація бонусів згідно умов Програми буде заблоковано.
7.3. Участь в Програмі може бути припинена без попередження на невизначений термін з метою проведення перевірки/розслідування по будь-яких обґрунтованих фактах порушень, підозр в зловживаннях, що передбачає блокування віртуального рахунку учасника Програми.

8. ІНШІ УМОВИ

8.1. Незалежно від положень, зазначених в цих Правилах, Організатор Програми лояльності також залишає за собою право на власний розсуд припиняти або призупиняти накопичення та/або списання бонусів учаснику Програми лояльності, а також виключати будь-яку особу зі складу учасників Програми лояльності шляхом блокування віртуального рахунку, без попередження і без пояснення причин, в цілому у будь-який час, при цьому Організатор Програми лояльності не відшкодовуватиме учаснику або колишньому учаснику Програми лояльності, а також третім особам будь-які витрати і не здійснює будь-які компенсації.